Serwetki z celulozy

Celuloza to budulec strukturalny wszystkich roślin. Zajęliśmy się produkcją serwetek dyspenserowych, ręczników papierowych oraz czyściw, ponieważ chcemy w stu procentach wykorzystywać to, co dała nam natura.

Biodegradowalne serwetki

Wykonanie serwetek z czystej celulozy sprawia, że są one w stu procentach biodegradowalne. Dzięki temu nie zaśmiecamy naszego środowiska. Serwetki dyspenserowe wyprodukowane z celulozy to niezwykłe doświadczenie dla osób, które cenią sobie luksusowe i porządne produkty. Zwykłe, powszechnie dostępne serwetki zawierają poliester i inne środki chemiczne, które emitują do atmosfery szkodliwe gazy. A co za tym niekorzystnie wpływają na działanie organizmów żywych.

Ochrona środowiska

Serwetki dyspenserowe, wyprodukowane z czystej celulozy są przyjazne dla otoczenia. Nie wywołują także żadnych podrażnień, a ich użytkowanie to czysta przyjemność. Serwetki z celulozy to prawdziwy dar od natury, który powinniśmy wykorzystywać, przetwarzać i tworzyć innowacyjne produkty. Jeśli chcą Państwo być częścią, tego co wspólnie tworzymy zapraszamy do współpracy. Wszelkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Serwetki dyspenserowe

Serwetki dyspenserowe ładnie prezentują się na stole, bądź na barze. Wyjęcie ich z dyspensera zajmuje chwilę i nie brudzimy wszystkich serwetek, jak w przypadku wyciągania ich ze standardowych, plastikowych serwetników. My namawiamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i sprawdzenia czy dyspensery będą pasowały na Państwa stoły. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy dwa rodzaje dyspenserów plastikowy oraz drewniany. Dyspensery są idealnym rozwiązaniem, jeżeli chcemy przyozdobić miejsce, ale również jeżeli chcemy zadbać o higienę naszych gości.

Jedna warstwa ma moc!

Nasze serwetki dyspenserowe mają jedną warstwę, która bezproblemowo pochłania tyle płynu, ile kilka sztuk tradycyjnej serwetki z hipermarketu. Dzięki temu serwetki z celulozy są niezwykle wydajne. Dodatkowo serwetki dyspenserowe wykonane z celulozy są biodegradowalne, oznacza to, że w pełni nadają się do recyklingu. Minimalizujemy wtedy produkcję odpadów i pomagamy dbać o środowisko.

Pochodzenie ma znaczenie

Producent serwetek z celulozy, które sprawdzą się w wielu branżach zwraca szczególną uwagę na pochodzenie pozyskiwanych surowców. Używamy surowców, które przynależą tylko i wyłącznie z zarejestrowanych oraz monitorowanych źródeł. Organizacje ochrony środowiska nagradzają proekologicznych przedsiębiorców za troskę o środowisko i przetwarzanie surowców z odpowiedzialnych źródeł.