Serwetki dla branży Horeca

Branża Horeca, czyli hotele, restauracje, puby, bary szybkiej obsługi i usługi cateringowe. Wszystkie te branże używają podobnych środków higienicznych. Branża Horeca to branża, w której bardzo istotne jest zachowanie higieny oraz czystości. Dlatego wychodzimy do Państwa z naszymi ekologicznymi, biodegradowalnymi produktami, które są przyjazne dla środowiska i pozwalają na zachowanie nieskazitelnej czystości.

Środowisko, a Horeca
Branża Horeca to branża, która produkuje najwięcej odpadów. Niezbędne środki higieniczne do użytku na stołach, serwetki w toaletach oraz na kuchni. Serwetki dyspenserowe przydadzą się wszędzie. Warto, więc spróbować naszych produktów i samemu się przekonać, że różnica pomiędzy serwetkami, czy ręcznikiem papierowym z hipermarketu jest ogromna. Kiedy dotkniemy na pozór cienkiej serwetki, w trakcie wycierania stołu zauważymy, że w tą jedną warstwę czystej celulozy wpada tyle wody, co do kilku warstw konwencjonalnych serwetek.

Horeca- możliwości
Horeca zrzesza ze sobą wielu ludzi i wiele firm, którym zależy na luksusowej obsłudze. Serwetki dyspenserowe wykonane z czystej celulozy to coś, na co zasługują klienci. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu unikalny nadruk na serwetkach dyspenserowych, który znakomicie działa na budowanie rozpoznawalności marki.

Horeca- potrzeby
Branża Horeca zwraca szczególną uwagę wydajność produktów, jakich używają. Nic więc dziwnego, że często używają najtańszych produktów, które nie mają nic wspólnego z jakością. Warto jednak zauważyć fakt, iż zakup słabej jakości produktu wcale nie pozwoli nam zaoszczędzić, a wręcz przeciwnie. Mało wydajny produkt szybko się zużyje i będzie trzeba kupić następny. Na sam koniec wyjdzie, że tak naprawdę kupiliśmy trzy słabe produkty za jeden porządny.

Atrakcyjna cena
Super chłonne i wydajne serwetki dyspenserowe z czystej celulozy są produkowane przy zachowaniu najbardziej restrykcyjnych ekologicznych wymogów. Chcemy Państwu zaoferować to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie hurtowej. Serwetki dyspenserowe to niezbędny produkt w restauracji, czy pubie. Dlatego jeżeli są Państwo w kadrze zarządzającej, sprawdź produkty na miarę XXI wieku.

Sukces w Szwecji
Wiele firm ze Szwecji i z Polski już nam zaufało. Mamy nadzieję, że Państwo również zastanowią się nad zmianą postrzegania i zaczną Państwo zwracać uwagę, czy dane produkty są wykonywane z naturalnych surowców oraz czy ich produkcja jest zaakceptowana przez organizacje ds. ochrony środowiska. Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę z nami, prosimy o kontakt, a przedstawimy Państwu szczegółową ofertę.