Producent wydajnych i ekologicznych serwetek

Produkcję serwetek dyspenserowych zaczęliśmy już kilkanaście lat temu. Stworzyliśmy rodzinny biznes, który wpisuje się w filozofię życia Zero Waste. Na świecie miliardy ton odpadów nie jest poddawanych, bądź nie ulega recyklingowi. Śmieci, których czas rozkładu przekracza 100 lat jest bardzo dużo. Jeżeli nic z tym nie zrobimy, to za kilkadziesiąt lat zabraknie nam wody, albo będzie bardzo droga.

Dajmy przykład
Jeszcze nie jest za późno! Możemy zmienić myślenie swoje i innych oraz dać dobry przykład zaopatrywania się tylko w ekologiczne produkty. Ekologiczne serwetki dyspenserowe są wykonywane z celulozy. Najpierw celuloza jest oddzielana od innych związków organicznych, jakie znajdują się w roślinie. Następnie tworzy się masę celulozową, aby połączyć włókna celulozowe. Włókna celulozowe wykazują niezwykłe właściwości. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu, serwetka nie przepuszcza wody tylko ją pochłania.

Dla kogo serwetki dyspenserowe?
Producent serwetek, który może zapewnić Państwu wysokiej jakości, ekologiczny produkt oferuje Państwu serwetki dyspenserowe, przystosowane do dyspenserów N4. Pięknie komponuje się z wystrojem restauracji oraz umożliwiają klientom higieniczną i estetyczną konsumpcję. Serwetki dyspenserowe przydadzą się również w hotelu, w barze szybkiej obsługi, w pubie i wszędzie tam gdzie chcemy mieć łatwy dostęp do wydajnych i ekologicznych serwetek.

Serwetki na kuchni
Serwetki dyspenserowe nadają się również do kuchni. W niej cały czas coś się wylewa i trzeba to wycierać. Dzięki innowacyjnemu wykorzystaniu celulozy, serwetki dyspenserowe są bardzo chłonne-co znacznie usprawni prace porządkowe.

Dyspensery do serwetek
Specjalnie dopasowane dyspensery w systemie N4, które mogą być elegancką ozdobą stołów. Klienci bardzo pozytywnie odbierają miejsca, w których czują się swobodnie, a w razie potrzeby, niezbędne środki higieniczne mają pod ręką. Drewniany dyspenser do serwetek idealnie wpasuje się w miejsce, które chce być kojarzone z ekologią i dbaniem o środowisko.

Personalizowane serwetki
Restauracje, puby, bary szybkiej obsługi- wszystkie chcą być rozpoznawalne i oczywiście chętnie odwiedzane. Aby budować markę i jej rozpoznawalność, przydadzą się środki, które pozwolą klientowi na zapamiętanie danego miejsca. Idealnym rozwiązaniem są spersonalizowane opakowania na żywność oraz serwetki, które zachęcają i przypominają klientom o naszym lokalu.