Producent serwetekBiodegradowalne i ekologiczne serwetki

Serwetki dyspenserowe wykonane z czystej celulozy to innowacyjny produkt, który sprawdzi się w restauracjach, hotelach oraz barach szybkiej obsługi. Cała branża Horeca wymaga od zarządzających odpowiedniego podejścia oraz umiejętnego rozplanowania pracy. W hotelu, czy w restauracji kwestia higieny i bezpieczeństwa jest jedną z najważniejszych. Serwetki dyspenserowe z czystej celulozy zapewniają niezwykła wydajość. Jesteśmy pewni, że po kilku miesiącach użytkowania naszych produktów, zauważą Państwo różnicę w zużyciu serwetek dyspenserowych. Poza produkcją serwetek dyspenserowych zajmujemy się również ręcznikami papierowymi oraz profesjonalnymi czyściwami.

Ręczniki papierowe
Ręczniki papierowe, które można znaleźć u nas w ofercie są wyprodukowane z celulozy. Posiadają jedną warstwę, a mimo to są o wiele bardziej chłonne, niż ręczniki papierowe z hipermarketu.

Czyściwa
Czyściwo to ręcznik papierowy przeznaczony dla celów sanitarnych. Czyściwo jest pakowane w większych rolkach, tak, aby wystarczyło na jak najdłuższy okres czasu. Czyściwa naszej produkcji posiadają jedną, niezwykle chłonną warstwę, która po przetarciu nie pozostawia włókien i włosów.

Opakowania i pudełka na żywność
Opakowania i pudełka na żywność, wykonane z tektury litej. Tektura lita jest niezwykle trwałym materiałem. Jest to efekt recyklingu makulatury. Oznacza to, że w nasz produkt jest biodegradowalny i w pełni nadaje się do ponownego recyklingu.

Dlaczego to ważne?
Nasza planeta jest zanieczyszczona, codziennie zatruwamy morza i oceany, wrzucając do nich tony odpadów. Dlatego powinniśmy używać produktów, które nie zagrażają naszemu środowisku. Kiedy produkty są wykonane z naturalnych surowców oraz są produkowane bez emisji szkodliwych gazów- ich producenci dostają oznaczenia i certyfikaty to potwierdzające.

Producent ekologicznych, biodegradowalnych serwetek dyspenserowych.