Postaw na ekologiczne produkty

Nie zapakowane produkty są najlepsze – tylko to niestety niemożliwe. Kiedy kupujemy jedzenie czy picie, musi być ono w coś zapakowane, aby można było je przenieść i skonsumować w innym miejscu.

Produkty z celulozy

Celuloza jest najlepszym rozwiązaniem na produkcję serwetek czy ręczników papierowych. Jest bardzo łatwa w recyklingu i nadaje się do kompostowania. Oczywiście mowa tutaj o wysokiej jakości, produkowanych z uwzględnieniem wszelkich restrykcji ekologicznych serwetkach dyspenserowych, serwetkach restauracyjnych produkowanych przez doświadczoną firmę Reus.

Producent serwetek

Firma Reus istnieje od ponad 20 lat i ich głównym założeniem jest troska o środowisko i pomoc organizacjom, które działają na rzecz środowiska. Najważniejszym aspektem są otrzymane certyfikaty i potwierdzenie proekologicznych działań przez cenione organizacje. W ofercie tej proekologicznej firmy można znaleźć produkty, które są przyjazne dla środowiska i nie zagrażają poprawnemu funkcjonowaniu naszego środowiska naturalnego.

Ekologia jest ważna

Nasz ekosystem jest w tragicznym stanie i musimy zrobić wszystko, aby zaprzestać nadmiernemu wykorzystywaniu surowców. Powinniśmy również dążyć do gospodarki zamkniętego obiegu. W założeniach tej gospodarki jest zrównoważenie zasobów na ziemi i stworzenie działającego systemu recyklingu, który będzie wykorzystywał w stu procentach odpady. Gdyby takie działanie było możliwe musimy poczekać kilka lat aż naukowcy wymyślą sposób, który będzie w stanie zniwelować odpady, których nie można poddać recyklingowi oraz wytwarzają niebezpieczne dla otoczenia gazy.

Serwetki dyspenserowe

Firma Reus zdobyła uznanie w Szwecji, gdzie jest liderem w dystrybucji produktów dla branży HoReCa. W tym roku postanowili wejść na polski rynek i dać polskim przedsiębiorcom możliwość korzystania z ekologicznych i wydajnych serwetek dyspenserowych, ręczników papierowych, czyściw i opakowań na żywność. Wszystkie produkty są z naturalnych surowców, które pochodzą z monitorowanych i kontrolowanych przez organizacje ochrony środowiska źródeł. Dlatego warto zapoznać się z ofertą tej firmy i zastanowić się co możemy zmienić w naszym podejściu.

Ekologiczne rozwiązania dla branży HoReCa

Restauracja, hotel, czy bar szybkiej obsługi potrzebują rozwiązań, które będą atrakcyjne cenowo, ale również będą dawały jakość i wydajność. Podczas sprzątania, przecierania stołu czy podłogi używamy ręcznika papierowego. Oczekujemy od niego chłonności oraz że nie rozpadnie nam się w dłoniach. Ręczniki papierowe i serwetki firmy Reus to bardzo dobre jakościowo produkty, które nie rozwalają się. Ich włókna są połączone tak, aby w pełni wykorzystać powierzchnię papieru i osiągnąć maksymalną możliwą chłonność.