Jak wybrać środki czystości i produkty do higieny do punktu gastronomicznego?

Każdy punkt gastronomiczny potrzebuje wielu środków czystości i produktów przeznaczonych do higieny. W takich publicznych miejscach produkuje się tony odpadów wynikających z używania serwetek, papieru, ręczników papierowych czy czyściw. Dlatego musimy wybrać produkty, które będą nie tylko wydajne i ekologiczne, ale będą również w atrakcyjnej cenie.

 

Serwetki dyspenserowe- higieniczny wybór w restauracji

 

Serwetki dyspenserowe to serwetki, które są przeznaczone do dyspenserów. Dyspensery posiadają swoje różne systemy i rodzaje, które są określane na podstawie wymiarów serwetek. Najpopularniejszym jest system dyspenserowy N4 ma on wymiary 33 x 21,6 cm i 16,5 x 21,6 cm. Serwetki dyspenserowe produkowane przez ekologiczną polską firmę zapewniają wysoką chłonność, a co za tym idzie są bardzo wydajne w porównaniu do tradycyjnych serwetek z hipermarketów. Wszystko zadzdzięczają połączeniu włókien celulozowych w taki sposób, który maksymalnie wykorzystuje właściwości celulozy. Celuloza pozyskiwana do produkcji serwetek jest pozyskiwana z legalnych i monitorowanych przez organizacje ochrony środowiska źródeł. Dlatego zaopatrzenie restauracji w rewelacyjne serwetki dyspenserowe to również idealna okazja, aby pokazać, że troszczymy się o środowisko i używamy ekologicznych produktów.

 

Jakie ręczniki papierowe są najlepsze dla restauracji?

 

Ręczniki papierowe, które najlepiej sprawdzą się w każdej restauracji, powinny być chłonne i wydajne. Ręczniki papierowe wykonane z celulozy to produkt, który zachwyci nawet najbardziej wymagających konsumentów. Włókna celulozowe, połączone ze sobą w innowacyjny sposób przy użyciu najnowszych technologii w przetwórstwie papieru, zapewniają niezwykłą chłonność. 

 

Dlaczego przedsiębiorcy wybierają czyściwa do utrzymywania czystości w punktach gastronomicznych?

 

Przedsiębiorcy, właściciele restauracji czy serwisy sprzątające wybierają czyściwa do utrzymywania czystości ponieważ czyściwa zapewniają najlepszą wydajność. Czyściwa to złożone odcinki niezwykle chłonnego papieru. Papier ten nie pozostawia żadnych smug oraz małych kawałeczków jak w przypadku niskiej jakości czyściw. Czyściwa są idealne do mycia okien i luster, ponieważ łatwo zbierają wodę z każdej powierzchni. Jeżeli chcemy zapewnić naszej firmie odpowiednią czystość, powinniśmy zaopatrzyć ją w czyściwa wykonane z czystej celulozy. 

Ekologia