Chłonne ręczniki papierowe, które przydadzą się w każdej restauracji. Jakie powinny być ręczniki papierowe?

Ręczniki papierowe to nieodłączny element większości restauracji. Sprawdzają się zarówno na kuchni, na sali, jak i w toaletach. Wybór ręczników papierowych powinien być przemyślany i zaplanowany. Najlepiej podjąć współpracę z dostawcą, który zapewni regularne dostawy profesjonalnego produktu.

 

Dlaczego najlepiej używać ekologicznych ręczników papierowych z celulozy?

 

Najlepiej używać ekologicznych ręczników papierowy z celulozy, ponieważ są one biodegradowalne oraz produkowane z naturalnie pozyskiwanego surowca. Ręczniki papierowe idelanie sprawdzą się w kuchni, można odsączać na nich tłuszcz z kotletów, ręczniki papierowe można użyć również warsztatach samochodowych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne są wytrzymałe i wydajne ręczniki papierowe. 

 

Mini Rolls i Medium Rolls – ręczniki papierowe do centralnego dozowania

 

Ręczniki papierowe Mini Rolls i Medium Rolls przeznaczone do centralnego dozowania są przystosowane do wycierania wszelkich powierzchni na liniach produkcyjnych, w zakładach fryzjerskich i oczywiście w różnorodnych punktach gastronomicznych. Ręczniki papierowe Mini Rolls i Medium Rolls nie posiadają gilzy, tulejki kartonowej, popularnie nazywanej rolką. To oznacza, że po ich zużyciu nie zostają żadne odpady. Ręczniki papierowe są połączone ze sobą w taki sposób, że nie potrzebują dodatkowych produktów. Ręczniki papierowe Mini Rolls mają wysokość równą 20 cm, natomiast ich długość sięga 110 metrów. Druga wersja ręczników papierowych, czyli Medium Rolls różnią się od poprzedniej długością, ponieważ wynosi ona 210 metrów. Ręczniki papierowe Mini Rolls są sprzedawane w kartonach, w których mieści się po 12 sztuk. Natomiast ręczniki papierowe Medium Rolls mieszą po 6 sztuk w kartonach. 

 

Maxi super czyściwo papierowe

 

Maxi Super czyściwo papierowe jest wykonane ze stuprocentowej celulozy. Włókna celulozowe są ze sobą połączone, w innowacyjny sposób, który zapewnia chłonność produktu. Maxi Super czyściwo papierowe sprawdzi się w zarówno w warsztatach samochodowych jak i w firmach sprzątających. Maxi Super czyściwo jest idealne do wycierania dużych powierzchni, nawet tych najbardziej zabrudzonych. Nie pozostawiają kawałków papieru na powierzchni, dzięki temu jest łatwy w użyciu i wspiera wycieranie. Dodatkowo czyściwo papierowe Maxi Super jest produkowane w zgodzie przepisami o ochronie środowiska. 

 

Serwetki Restauracyjne