Bestseller na szwedzkim rynku. Serwetki Take One

Producent biodegradowalnych serwetek dyspenserowych, to rodzinna firma, która działa już od kilkunastu lat. Swoja działalność rozpoczęliśmy w Szwecji, gdzie nasze produkty cieszą się popularnością. Dlatego postanowiliśmy przedstawić Państwu nasz unikalny produkt, który pomoże w zachowaniu nieskazitelnej czystości w Państwa lokalu.

Serwetki przyszłości

Nasze serwetki dyspenserowe, ręczniki papierowe oraz opakowania i pudełka na żywność, produkujemy z naturalnych surowców. Zachowując przy tym wszystkie restrykcyjne wymogi i przepisy dotyczące ochrony środowiska. Najważniejsze, że podczas produkcji nie uwalniają się żadne szkodliwe gazy.

Proces produkcji

Najpierw pozyskujemy surowiec. Następnie przetwarzamy go i powstaje masa celulozowa. Z masy celulozowej formujemy odpowiedni kształt oraz wymaganą strukturę. Następnie tworzymy końcowy produkt, który może trafić do restauracji, hoteli, barów szybkiej obsługi, fryzjerów, mechaników i wielu innych branż. Po wyprodukowaniu istotna jest organizacja magazynu i wysokiej klasy obsługa zleceń. Nasze serwetki dyspenserowe są dopracowane pod każdym względem i pomagają w utrzymaniu czystości. Nie pozostawiają włókien, są ekonomiczne oraz wydajne.

Dlaczego warto spróbować?

Produkty wykonane z czystej celulozy znacznie różnią się od tych wykonanych z użyciem chemicznie wytworzonych substytutów. Od razu po dotknięciu czuć różnicę- serwetki wykonane z celulozy są delikatne i praktycznie nie czujemy, że mamy coś w rękach. A jednak mamy przy sobie niezwykle wydajny produkt. To takich produktów szukają właściciele i managerzy restauracji, aby zminimalizować koszty przeznaczone na środki higieniczne.

Serwetki dyspenserowe jakie wybrać?

W naszej ofercie znajdą Państwo serwetki dyspenserowe Take One i Take One Mini , oba rodzaje są idealnie dopasowane do dyspenserów w systemie N4. Możemy je postawić na stole, tak, abyśmy mieli do nich wygodny dostęp. Dyspenser umożliwia wyjęcie jednej sztuki serwetki, nie brudząc przy tym kolejnych. Higieniczne dozowanie usprawnia czas pracy, pomaga w sprzątaniu oraz sprawia, że wycieranie danej powierzchni staje się łatwe i przyjemne. Przede wszystkim dlatego, że serwetki dyspenserowe z celulozy są bardzo miękkie, kiedy ich dotkniemy od razu czuć różnicę.

Gdzie serwetki dyspenserowe?
Serwetki dyspenserowe przydadzą się w restauracji, w hotelu, u fryzjera, u kosmetyczki, w salonie samochodowym, we wszystkich miejscach gdzie obsługa klienta oraz higiena są istotne. Klienci doceniają firmy, które interesują się środowiskiem i dążą do jego ochrony. Dlatego wybierając nasze serwetki dyspenserowe do zaopatrzenia danego miejsca- masz pewność, że są one ekologiczne i biodegradowalne.